הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 08-04-13, 19:36   # 1
Tom_l
אחראי פורום
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Tom_l שלח הודעה באמצעות MSN אל Tom_l

Tom_l לא מחובר  

מציע את הפרוייקטים שלי למכירה - TL-Topsite, TL-CRM, TL-Forum

היי חברים,

חיכיתי לעת שבו אוכל לפרסם סוף סוף את הפרוייקטים הגדולים בחיי! פרוייקטים שעמלתי שנים רבות כדי לפתח אותם, מערכות שעלו לי אלפי שקלים בפיתוחן! (לא תאמינו? תתפלאו כמה עולה עיצוב מקצועי, אבטחה ייחודית ומקצועית, אנשי סיסטם וייעול וכמובן טסטרים למערכות!).
סוף סוף, לאחר שנים של עבודה, אני גאה להציג את המערכות בגירסאותן האחרונות!

ברשותכם, אני אפרט על כל מערכת ומערכת באשר היא.
אז איך תמיד אומרים? לא קופצים ישר למים העמוקים? נתחיל מהמערכת הקטנה לגדולה ביותר.

TL-CRM - מערכת ניהול חנות וקשרי לקוחות
- המערכת מאפשרת ניהול מלא של לקוחותיכם, ניהול מעמיק שכולל המון אפשרויות, המערכת מגיעה עם פאנל מאוד אסטטי הכולל טפסים נוחים לעין, פאנל ידידותי מאוד לבעל לקוחות אפילו מתחיל.

- מערכת זו כוללת גם מודול מנהלים, שתוכלו להוסיף מנהלים שיעזרו לכם לנהל את לקוחותיכם, במערכת זו יש הרשאות מסויימות שעליהן מנהל העל יוכל לשלוט[הסבר מלא בתוך המערכת].

- יש עוד המון מודולים של ניהול קצר וקולע, הצגת תוכן עזר, אך זאת יוכלו לראות רק האנשים שיקבלו את הדמו של המערכת.

- המערכת כוללת בתוכה תשובות לשאלות שצצות במהלך שימוש במערכת, ועונה על כולם בצורה טובה ומשאירה אתכם בלי שאלה אחת.

TL-Topsite - מערכת תחרות אתרים הכולל פאנל CMS מורכב לכל אבריה של המערכת
אתר
משתמש אורח
*הרשמה מפורטת מאוד והוספת אתר חדש בסוף ההרשמה.
*התחברות למערכת.
*שחזור סיסמא.

משתמש רשום
*ניהול אפשרויות: שינוי אפשרויות אימייל, שינוי סיסמא, שינוי אימייל.
*ניהול אתרים: הוספת אתר, עריכת אתר(כולל אופציית השעיית האתר), מחיקת אתר, צפייה באתרים הקיימים באותו משתמש.
*ניהול תגובות שנוספו לפרופיל אתריו בהתאמה: באפשרות המשתמש למחוק תגובות אשר נוספו לפרופיל אתריו בהתאמה.
*התנתקות מהמערכת.

כללי
*צפייה באתרים שנמצאים במצב לא מושעה.
*צפייה באתרים תוך בחירת קטגורייה מסויימת(כל אתר משוייך לקטגורייה מסויימת, ולמשתמש ישנה אפשרות לצפות באתרים השייכים לאותה הקטגורייה שנבחרה).
*מערכת תגובות משוכללת ביותר לכל אתר: הוספת תגובה, צפייה בתגובות הנמצאים בכל אתר שנבחר.
*צפייה בפרופיל האתר שנבחר.
*דירוג: אפשרות דירוג האתר שנבחר, צפייה בכמות המדרגים, צפייה בדירוג הכולל.
*הצבעה: אפשרות הצבעה לאתר שנבחר, צפייה בכמות המצביעים.
*אפשרות יצירת קשר עם מנהל האתר שנבחר.
*צפייה במודעות פרסום(חדש!): כלל הגולשים יהיו חשופים למודעות הפרסום באתר(וכך מודעות הפרסום יזכו לכניסות מרובות -> הכנסה פאסיבית נוספת).
*צפייה בפרסי האתר למקומות הראשונים.
*צפייה בתנאי השימוש.
*צפייה בשאלות והתשובות.
*יצירת קשר גלובלית עם מנהל המערכת.

ובכלל כל מה שבעל אתר רק יכול לבקש למערכת על.

פאנל ניהול - ניהול CMS מגוון
*הגדרות כלליות: הגדרות ראשיות - שינוי שם האתר, שינוי אימייל גלובאלי, שינוי כתובת האתר, תגיות מטה(חדש!) - באפשרות בעל האתר לנהל כרצונו את תגיות המטה באתר.
*אפשרויות כלליות - מחיקה קולקטיבית של ההצבעות(איפוס הצבעות) - כלי עזר לבעל האתר אשר מאפשר לאפס את כלל ההצבעות באתר.
*גיבוי האתר(חדש!) - כלי עזר המאפשר לבעל האתר לגבות את האתר מדיי תקופה כרצונו(גיבוי מסד הנתונים וגיבוי קבצי האתר).
*ניהול אתרים: צפייה באתרים הקיימים, חיפוש אתר, עריכת אתר, אפשרות השעייה גלובלית של אותו אתר(כאשר האתר מושעה גלובלית, בעל אותו אתר אינו רשאי לנהל את אתר זה יותר), מחיקת אתר.
*ניהול משתמשים: צפייה במשתמשים הקיימים, חיפוש משתמש, עריכת משתמש, אפשרות השעייה גלובלית של אותו משתמש(כאשר המשתמש מושעה גלובלית, אותו משתמש אינו יכול להתחבר למערכת ולנהל את אתריו), מחיקת משתמש.
*אפשרות שליחת הודעה לכל משתמשי האתר - כמובן המשתמשים אשר סימנו אפשרות קבלת הודעה ממנהל המערכת באפשרויותיהם.
*ניהול קטגוריות: צפייה בקטגוריות הקיימות, חיפוש קטגורייה, עריכת קטגורייה, מחיקת קטגורייה, הוספת קטגורייה.
*ניהול שאלות ותשובות: צפייה בשאלות והתשובות הקיימים, עריכת שאלה ותשובה, מחיקת שאלה ותשובה, חיפוש שאלה ותשובה, הוספת שאלה ותשובה.
*עריכת תוכן: עריכת פרסים, עריכת תנאי שימוש.
*מודעות פרסום(חדש!): מודול פנטסטי המאפשר לבעל האתר ליצור מודעת פרסום(מודעת טקטס/ מודעת באנר) ולשתול אותה בכל מקום שהוא ירצה באתר ללא כל ידע בתכנות(גם לא HTML!).
צפייה במודעות הפרסום הקיימות, חיפוש מודעת פרסום, עריכת מודעת פרסום, מחיקת מודעת פרסום, הוספת מודעת פרסום.
*צפייה בסטטיסטיקות משתמשים(חדש!): סטטיסטיקות דינאמיות ומפורטות המציגות לבעל האתר את כל המידע הדרוש על המשתמשים(דפדפני המשתמשים, פלטפורמות המשתמשים).
*צפייה בסטטיסטיקות הרשמות(חדש!): סטטיסטיקות דינאמיות ומפורטות המציגות לבעל האתר את כל ההרשמות שבוצעו לאתר באמצעות חלוקה לחודשים + גרף המציג את הנתונים ב-12 החודשים האחרונים באופן אסטטי, יסודי ומקצועי.
*צפייה בסטטיסטיקות הצבעות(חדש!): סטטיסטיקות דינאמיות ומפורטות המציגות לבעל האתר את כל ההצבעות שבוצעו באתר ע"י המשתמשים באמצעות חלוקה לחודשים + גרף המציג את הנתונים ב-12 החודשים האחרונים באופן אסטטי, יסודי ומקצועי.
*התנתקות מפאנל הניהול.

ובכלל כל מה שבעל אתר רק יכול לבקש לפאנל ניהול של מערכת על.

לאחר כל זה, אני חושב שהבנתם על איזה סדר גודל מדברת המערכת הזאת ומה היא יכולה.
דמו של המערכת ינתן רק לרציניים בלבד, ואני אדגיש שוב, רק לרציניים בלבד - אנשים אשר שוחחתי עימם לפני.

TL-Forum - מערכת פורומים משובחת להפליא הכולל פאנל ניהול CMS מורכב ודינאמי המנהל בצורה מופתית את כל אבריה של המערכת
מטעמי מורכבות המערכת, אינני יכולתי להעלות את האפיון המלא על גבי הפורום, לכן לנחותכם, העליתי אותה לקובץ WORD(פורמט: DOCX), או לחילופין לקריאה ישירה ע"י Google Docs:
קובץ WORD:
http://tomluz.net/Articles/TL-Forum.docx
לקריאה ישירה באמצעות Google Docs:
https://docs.google.com/document/d/1...it?usp=sharing

לגבי דמו ותמחור המערכות נשוחח באופן פרטי(מייל/ פלאפון/ תיאום פגישה).
כל שאלה באשר היא, שהיא רלוונטית למכירת המערכות תשאלנה אך ורק באופן פרטי ולא על גבי הפורום(באמצעות כאמור האפשרויות הנ"ל[מייל/ פלאפון/ תיאום פגישה]).

אני מדגיש! מבחינתי אלה החוקים לאשכול זה, אני מבקש לא ליצור ספאם מיותר.
אני מעריך מאוד את דעתכם באשר הן, אך אינני רוצה לראותן באשכול.
אינני מעוניין לראות הודעות מיותרות באשכול מאנשים לא רציינים כגון: "דמו בבקשה", וכד'. במידה ואתה רציניים, אתם יכולים להשקיע דקות ספורות בשליחת הודעה פרטית/ מייל עם הפרטים שלכם, ואני אחזור אליכם בהקדם!
קחו בחשבון, שבמידה ולצערי, לאחר שסבלתי המון באשכולות המכירה שלי מאנשים שהגיבו באופן שכונתי, לא רציני ואנטי אני אבקש ממנהל הפורום באופן בהול להזהיר את המאספימים והעוברים על החוק!
במידה ואתם מעוניינים, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ליצירת קשר ואחזור אליכם במהרה, או ליחלופין כאמור ליצור עמי קשר באמצעות:
פלאפון(ינתן בשמחה לרציניים שבינכם במייל/הודעה פרטית או לחילופין כאמור תשאירו פלאפון ואני אתקשר אליכם במהרה).
הודעה פרטית: Tom_l.
מייל: tomluz93@gmail.com

תודה רבה לכם, מקווה שנשתמע,
תום.
  Reply With Quote
ישן 09-04-13, 08:47   # 2
special-serv
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

special-serv לא מחובר  

לא ציינת, או שפיספסתי

המערכת תמכר עם רישיון? חודשי/שנתי/קבוע? אם כן, יש אפשרות לקבל הצעות מחיר ? (CRM / פורום)
www.Special-Serv.Co.il
  Reply With Quote
ישן 09-04-13, 12:23   # 3
Pavel
WBD.co.il

מיני פרופיל

Pavel לא מחובר  

גיא, פותח האשכול ביקש שכל השאלות בנוגע למכירת המערכת יישאלו בפרטי או במייל.
תודה.
  Reply With Quote
ישן 09-04-13, 22:30   # 4
Acid-Burn
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Acid-Burn לא מחובר  

נראה לי שדמו לכל מערכת מאוד יעזור לא ?
ישן 09-04-13, 22:38   # 5
Pavel
WBD.co.il

מיני פרופיל

Pavel לא מחובר  

נראה לי שלקרוא את כל ההודעה היה עוזר לך להבין איך לקבל את הדמו..
אני חוזר ומדגיש: שימו לב לדרישות של פותח האשכול.
  Reply With Quote
ישן 15-04-13, 10:40   # 6
Tom_l
אחראי פורום

מיני פרופיל

Tom_l לא מחובר  

היי חברים,

special-serv - אתה מוזמן להעביר אליי מספר פלאפון ואני אחזור אליך במהרה כדי שאוכל לענות לך באופן פרטני על שאלותיך.
Acid-Burn - היי ידידי, ציינתי שאינני מעוניין לפרסם דמו לכלל האוכלוסייה כי איני רואה טעם בכך, במיוחד לאחר העבודה הארוכה והאינטנסיבית שהשקעתי במערכות אלו. אתה מוזמן להעביר אליי מספר פלאפון ואחזור אליך במהרה.

אני חוזר חברים, אני אשמח מאוד לענות לכם על שאלותיכם באופן פרטני עבור כל לקוח ולקוח פוטנציאלי. אני רוצה לחסוך את השיחות מאנשים לא רציניים, וזאת הסיבה שאיני פרסמתי כאן דמו.
במידה ואתם באמת מעוניינים לרכוש את המערכת/ות ולדעת פרטים נוספים אודות המערכות, אני אשמח לשוחח עמכם, להראות לכם דמו ולהתקדם.

המון תודה לך פבל על הניהול המסור, יישר כח!

תודה רבה,
תום.
  Reply With Quote
ישן 15-04-13, 13:25   # 7
WDeveloper
חבר בקהילה

מיני פרופיל

WDeveloper לא מחובר  

אני שואל,
איזו סיבה יש לי, לקנות את המערכת פורומים שלך ולא מערכת פורומים מוכרת אחרת כלשהי (לדוגמת VB ודומיה), שחוץ מהוותק והאמינות שהם מוכיחים, המערכת שלהם הרבה יותר גדולה משלך (זה לפחות מה שנראה מהאיפיון).

אם האיפיון של מערכת הפורומים לא באמת מראה את כל מה שהיא מציעה - ממליץ לך לשים דמו, כי אותי אישית האיפיון לא קנה.
ואם זה כן כל מה שהמערכת מציעה - אז אשמח לתשובה בפרטי, אפילו לא בערך, סתם כיוון קטנטן לאן שואף המחיר של המערכת (מאות/עשרות/אלפים).

בכל מקרה, משהו קטן שלא הבנתי, המערכת הראשונה שהצגת באשכול, היא תוכנה או אתר? לא בדיוק הבנתי את זה מהתוכן.

המשך יום מעולה
ישן 15-04-13, 13:57   # 8
Tom_l
אחראי פורום

מיני פרופיל

Tom_l לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי WDeveloper צפה בהודעה
אני שואל,
איזו סיבה יש לי, לקנות את המערכת פורומים שלך ולא מערכת פורומים מוכרת אחרת כלשהי (לדוגמת VB ודומיה), שחוץ מהוותק והאמינות שהם מוכיחים, המערכת שלהם הרבה יותר גדולה משלך (זה לפחות מה שנראה מהאיפיון).

אם האיפיון של מערכת הפורומים לא באמת מראה את כל מה שהיא מציעה - ממליץ לך לשים דמו, כי אותי אישית האיפיון לא קנה.
ואם זה כן כל מה שהמערכת מציעה - אז אשמח לתשובה בפרטי, אפילו לא בערך, סתם כיוון קטנטן לאן שואף המחיר של המערכת (מאות/עשרות/אלפים).

בכל מקרה, משהו קטן שלא הבנתי, המערכת הראשונה שהצגת באשכול, היא תוכנה או אתר? לא בדיוק הבנתי את זה מהתוכן.

המשך יום מעולה
היי,

אלה בדיוק התגובות שביקשתי לחסוך. אינני מעוניין לקבל ביקורת ולא חצי ביקורת על מכירת המערכות שלי!
אני באמת לא מצליח להבין למה אנשים מסרבים לקבל את בקשותיי באשכולות שלי, חורה לי הבנת הנקרא של אנשים כאן.

בכל אופן, המערכות שלי לא מתחרות בשום מערכת, בטח לא במערכות מוכנות ועוד יותר מזה, בטח לא במערכות קוד פתוח! שיושבות בידיהם של מאות אלפי לקוחות.
לרוב, בעלי אתרים מקפידים לשדר מקצועיות באמצעות ייחודיות - שזה בדיוק מה שהמערכות שלי מציעות!
המערכות שלי תוכנתו בקפידה רבה והושקע בהן המון המון כסף כדי להגיע למצב Front-End, Back-End מופתי!
המערכות נבנו עבור קהל יעד שיודע איך לשדר מקצועיות ומעוניין בייחודיות! ולא עבור שום לקוח שמחפש לחסוך ולהסתמך על מערכות קוד פתוח ו/או מוריד מערכות פרוצות מהאינטרנט.

שוב ארשום למרות שאני בספק שיקראו: אני אשמח לספק מענה לכל לקוח פוטנציאלי שמעוניין לרכוש את אחת מן מערוכותיי. אנא פנו אליי בפרטי או לחילופין תעבירו לי מספר פלאפון ואחזור אליכם בהקדם.

תודה רבה,
תום.
  Reply With Quote
ישן 15-04-13, 14:07   # 9
Haimz
חבר וותיק

מיני פרופיל

Haimz לא מחובר  

שלחתי לך הודעה פרטית, לא חזרת אליי..
  Reply With Quote
ישן 15-04-13, 14:39   # 10
Tom_l
אחראי פורום

מיני פרופיל

Tom_l לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Haimz צפה בהודעה
שלחתי לך הודעה פרטית, לא חזרת אליי..
היי חיים, חזרתי אליך.
לפעמים יש יותר מדיי עומס, שאני שוכח לחזור להודעות פרטיות, בגלל זה אני נוהג להתנהל מול אמייל ופאלפון כדי למנוע סוגיות שכאלה.

תודה רבה,
תום.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום